Fb Fb Fb
  • bootstrap slider
  • Студентська сторінка

Працевлаштування

• Викладач в компанію ZNOUA (ZNOUA — освітній проект, що займається підготовкою до зовнішнього незалежного оцінювання)
  • Адміністрація Тузлівського НВК Білгород-Дністровського району Одеської області Запрошує на роботу молодих фахівців (вчителя інформатики та фізики; вчителя біології)
  • Запрошуємо в команду вчителів мережі шкіл англійської мови Flash у Вінниці
  • Стань частиною літньої команди професіоналів дитячого центру «Молода гвардія» з 16.04.2021 р. по 20.05.2021 р.
  • Ірпінський державний коледж економіки та права запрошує на роботу викладачів (випускників магістрів) з 01.09.2021 р.
  • Комунальна установа «Крижопільський районний інклюзивно-ресурсний центр» інформує про наявність вакансій для випускників 2020 року
  • Наявність вакансій в закладах освіти Шевченківського району м. Київ
  • Крижопільський районний інклюзивно-ресурсний центр інформує про наявність вакансій
  • Вакансія в KidIt наставника по інформатиці