Fb

Персональна екскурсія

Шановний абітурієнте, вибір навчального закладу – це серйозний крок.

Ти можеш довго обдумувати можливі варіанти місця навчання, однак ми пропонуємо зареєструватися на ПЕРСОНАЛЬНУ ЕКСКУРСІЮ й на власному досвіді переконатися в тому, що Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського – це сучасний, стильний, комфортний заклад, який дасть можливість самореалізуватися й досягти успіху в житті.

ЩОБ СКОРИСТАТИСЯ ЦІЄЮ ПРОПОЗИЦІЄЮ, НЕОБХІДНО:

1. Завантажити та заповнити заявку.

2. Надіслати її на julivoznuk@gmail.com, зазначивши тему «Персональна екскурсія».

3.Отримати підтвердження упродовж 1-го робочого дня.

4. Прийти у призначений день і час до університету.

Чекаємо на тебе!

переглядів: 9152