Fb Fb Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

V Всеукраїнський літературно-мистецький конкурс для школярів загальноосвітніх шкіл і студентів коледжів
«Шевченкова весна»

27.03.2019 р.

Відбувся V Всеукраїнський літературно-мистецький конкурс для школярів загальноосвітніх шкіл і студентів коледжів «Шевченкова весна». Організатором конкурсу є кафедра української літератури факультету філології й журналістики імені Михайла Стельмаха, а саме доценти Віннічук А.П. й Крупка В.П.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь 46 школярів та студентів з 5 областей (Вінницька, Хмельницька, Херсонська, Запорізька, Сумська), 6 районів Вінниччини (Барський, Вінницький, Калинівський, Козятинський, Немирівський, Жмеринський, Шаргородський), 6 вінницьких шкіл (№2, №6, №23, №22, №30, технічний ліцей) та Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу й Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського.

З вітальним словом виступили ректор Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського, професор Н.І. Лазаренко, завідувач сектору вищих навчальних закладів науки та інтелектуальної власності Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації А.Ю. Клапоущак, методист міського методичного кабінету Департаменту освіти Вінницької міської ради О.В. Токар, декан факультету філології й журналістики імені М. Стельмаха, професор І.Я.Завальнюк.

Свої музичні й танцювальні номери лауреатам і дипломантам «Шевченкової весни» дарували Народний оркестр народних інструментів Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського, Юлія Гораш, тріо «Інтонація», танцювальний колектив «Butterfly», вокальний ансамбль «De-lovely».

Грамотами й сертифікатами нагороджені такі учні, студенти та їхні керівники:

ВІКОВА ГРУПА «СЕРЕДНЯ ШКОЛА»

номінація «Прозова творчість»

І місце: Анастасія Лукашенко – учениця комунального закладу «Сербинівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа 1-3 ступенів»» (керівник – Лідія Степанівна Воронович).

ІІ місце: Віталій Терепенчук – учень 8 класу Рахнівського навчально-виховного комплексу «ЗОШ 1-3 ступенів, ДНЗ» Дунаєвецької міської ради Хмельницької області (керівник – Маргарита Володимирівна Шевернога); Микола Тодощак – учень 9 класу Рахнівсько – Лісової середньої загальноосвітньої школи 1-3 ступенів (керівник – Інна Анатоліївна Онуфрійчук).

ІІІ місце: Влада Рябець – учениця 8 класу Рахнівсько-Лісової середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (керівник – Зоя Василівна Кривоцюк).

номінація «Поетична творчість»

І місце: Ольга Дунець – учениця 7 класу комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №23 Вінницької міської ради» (керівник – Тетяна Володимирівна Дунець).

ІІ місце: Емілія Глядчишина – учениця 6 класу Криворізької загальноосвітньої школи №114 (керівник – Тетяна Юріївна Прозорова); Вероніка Пукас – учениця 8 класу комунального закладу «Навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад с. Хомутинці» (керівник – Ганна Іванівна Глуханюк).

ІІІ місце: Володимир Одосій – учень 7 класу комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №23 Вінницької міської ради» (керівник – Тетяна Володимирівна Дунець); Марія Шалденко – учениця 7 класу комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №6 Вінницької міської ради» (керівник – Лілія Віталіївна Похилько); Володимир Дідик – учень 8 класу комунального закладу «Рубанівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Великолепетиської районної ради Херсонської області» (керівник – Олена Анатоліївна Польська).

ВІКОВА ГРУПА «СТАРША ШКОЛА»

номінація «Прозова творчість»

І місце: Антон Іщук – учень 11 класу комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа 1-3 ступенів – гімназія №30 імені Тараса Шевченка Вінницької міської ради» (керівник – Юрій Миколайович Примчук).

ІІ місце: Аміна Мельничук – учениця 10 класу комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня-школа 1-3 ступенів – гімназія №2 Вінницької міської ради» (керівник – Тамара Ігорівна Буга); Віталіна Сіньковська – учениця 11 класу Гайсинської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 (керівник – Наталія Вікторівна Немировська);

ІІІ місце: Тетяна Носкова – учениця 8 класу Рахнівсько-Лісової середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (керівник – Інна Анатоліївна Онуфрійчук).

номінація «Поетична творчість»

І місце: Богдана Пшелуцька – учениця 11 класу Шаргородської районної гімназії (керівник – Галина Казимирівна Губарєва).

ІІ місце: Каріна Нартаєва – учениця 11 класу Рахнівсько-Лісової середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (керівник – Інна Анатоліївна Онуфрійчук); Поліна Ковальська – учениця 11 класу комунального закладу «Вінницький технічний ліцей» (керівник – Валентина Максимівна Крамар); Ярославна Ковальчук – учениця 10 класу Гайсинської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 (керівник – Наталія Вікторівна Немировська); Анастасія Гринюк – учениця 11 класу комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №23 Вінницької міської ради» (керівник – Тетяна Володимирівна Дунець).

ІІІ місце: Ольга Ясніцька – учениця 9 класу Шаргородської районної гімназії (керівник – Зінаїда Володимирівна Дубчак); Олександр Коляда – учень 10 класу комунального закладу «Рубанівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Великолепетиської районної ради Херсонської області» (керівник – Олена Анатоліївна Польська); Віталій Нартаєв – учень 9 класу Рахнівсько-Лісової середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (керівник – Інна Анатоліївна Онуфрійчук); Ірина Хоменко – учениця 10 класу Недригайлівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Недригайлівської селищної ради Сумської області (керівник – Валентина Олексіївна Даниленко).

ВІКОВА ГРУПА «КОЛЕДЖІ»

номінація «Прозова творчість»

І місце: Анастасія Бамбура – студентка Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу (керівник – Тетяна Василівна Яковенко

номінація «Поетична творчість»

І місце: Оксана Некитюк – студентка Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу (керівник – Тетяна Василівна Яковенко).

ІІ місце: Сергій Чагайда – студент Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського; Михайло Деркач – студент Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського (керівник – Таїсія Володимирівна Галузінська); Інна Поліщук – студентка Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу; Володимир Парфьонов – студент Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу (керівник – Тетяна Василівна Яковенко).

ІІІ місце: Дар’я Саніцька – студентка Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського; Софія Тітаренко – студентка Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського; Орися Михайлецька – студентка Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського (керівник – Таїсія Володимирівна Галузінська); Вікторія Гоцан – студентка Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу (керівник – Тетяна Василівна Яковенко).

Номінація «Ну, що б, здавалося, слова...»

Крістіна Огороднік – учениця 4 класу Шаргородської районної гімназії;

Вікторія Федоришена – учениця 4 класу Шаргородської районної гімназії;

Анастасія Федоришена – учениця 4 класу Шаргородської районної гімназії;

Надія Таран – учениця 4 класу Шаргородської районної гімназії (керівник – Лариса Михайлівна Тимчук).

Номінація «І мене в сім’ї великій»

Єва Грішина – учениця 7 класу комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №6 Вінницької міської ради» (керівник – Лілія Віталіївна Похилько);

Наталія Присяжнюк – учениця 7 класу комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №23 Вінницької міської ради» (керівник – Тетяна Володимирівна Дунець);

Денис Рева – учень 7 класу Ворожбянського навчально-виховного комплексу: «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад № 4 Білопільської районної ради Сумської області»

Валерія Шокова – учениця 6 класу Ворожбянського навчально-виховного комплексу: «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад № 4 Білопільської районної ради Сумської області»

Артем Мірошниченко – учень 8 класу Ворожбянського навчально-виховного комплексу: «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад № 4 Білопільської районної ради Сумської області» (керівник – Ірина Леонідівна Бондаренко);

Єлізавета Яковишина – учениця 6 класу Рахнівсько-Лісової середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (керівник – Інна Анатоліївна Онуфрійчук);

Анна Літковець – учениця комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 Вінницької міської ради» (керівник – Наталія Вікторівна Кудина);

Дмитро Ковальчук – учень 9 класу Калинівської загальноосвітньої школи №3 (керівник – Світлана Анатоліївна Киричук);

Аліна Бойчук – студентка Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського (керівник – Таїсія Володимирівна Галузінська).

Віктор Крупка, Ярослава Пилипенко

Переглядів: 362