Fb Fb Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

17-й Чемпіонат України з бойового гопака

17.12.2017 р.


Вперше у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського( приміщення спортивної зали) відбувся 17-й Чемпіонат України з бойового гопака. Зі всіх куточків України з'їхалось чимало учасників та завітали високоповажні гості.

Із вітальним словом до усіх присутніх звернулись ректор університету Наталія Лазаренко, народний депутат Сергій Кудлаєнко та особливий гість змагань - президент міжнародної федерації Бойового Гопака та засновник стилю Володимир Пилат,які привітали із відкриттям Чемпіонату та побажали успіхів і віри у власні сили.

Бойовий Гопак – це система гармонійного розвитку особистості, яка ґрунтується на традиціях українського народу, збережених у народних танцях та доповнених особистим досвідом дослідника бойових мистецтв,засновника Володимира Пилата.

Ось такі чудові світлини для Вас!

Ярослава Пилипенкопереглядів: 1082