Fb Fb Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

Майстер-клас із народної вишивки

12.12.2017 р.


Майстер-клас із народної вишивки провела мисткиня Людмила Уладовська-Іванчук у навчально-науковій лабораторії з етнології Поділля Вінницького педуніверситету 12 грудня. Відома у Вінниці дитяча лікарка презентувала студентам 1-го курсу заочної форми навчання кафедри дошкільної та початкової освіти власні живописні шедеври, що упродовж останніх восьми років виписувала голкою і ниткою на полотні.

Гостя розповідала про значення символіки, елементів, кольорової гами, стилі вишивки, як правильно відчути тканину, заохочувала молодь зберігати та підтримувати народні традиції.

У колекції Людмили Уладовської-Іванчук різноманітні та дивовижні вироби: від серветок – до весільних рушників. Вишиває вона для усієї родини. До створення кожної своєї роботи майстриня береться із молитвою.

– Сьогодні ви завітали на майстер-клас для душі, а вишивання для мене – етнотерапія, – зауважила гостя й зробила свій черговий стібок на тканині.

Лілія Першогубапереглядів: 772