Fb Fb Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

Фізкультурно-розважальний захід
«Козацькі забави»

12.10.2017 р.


Напередодні Дня українського козацтва, Дня захисника України та свята Покрова Пресвятої Богородиці, Вінницький ОЦФЗН «Спорт для всіх» спільно з управлінням фізичної культури та спорту Вінницької обласної державної адміністрації провели фізкультурно-розважальний захід «Козацькі забави» серед студентів вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації м. Вінниці.

Перемогу у змаганнях вже другий рік поспіль здобула наша непереборна, дружня команда Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Команда переможців була нагороджена грамотою та перехідною булавою. Також переможці та призери у загально-командному заліку були нагороджені медалями, грамотами та сувенірною атрибутикою від організаторів заходу.

Пишаємось вами, наші спортсмени, ви найкращі!


переглядів: 865