Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

ІV фестиваль «Кращі спортсмени 2016 року»

03.03.2017 р.


Вінницький педуніверситет багатий на славних синів та дочок. Він виховує та навчає не тільки обдарованих письменників, науковців, музикантів і вчителів, а й пишається своїми талановитими спортсменами, які возвеличують власне ім’я та прославляють рідну альма-матір, перемагаючи в різноманітних змаганнях всеукраїнського та світового масштабу.

2 березня на факультеті фізичного виховання і спорту відбувся традиційний ІV фестиваль «Кращі спортсмени 2016 року», присвячений підведенню спортивних підсумків року, що минув.

На свято завітали поважні гості: член наглядової ради педуніверситету Михайло Паньків, голова комітету фізичної культури і спорту Вінницької міської ради, майстер спорту Радянського Союзу, заслужений тренер України з боксу та універсального бою, заслужений працівник фізичної культури і спорту Сергій Краєвський.




Розпочався захід із вітального слова декана фізичного виховання і спорту Володимира Леонтійовича, котрий зазначив, що доброю традицією є віншування кращих спортсменів року, а особливо 2016, оскільки він був Олімпійським, за участі наших найкращих студентів.

Ректор Наталія Лазаренко привітала всіх зі святом і зауважила, що минувший рік був знаменним для педуніверситету, адже факультет фізичного виховання і спорту відсвяткував 60-ту річницю від дня заснування. Наталія Іванівна наголосила: «Приємно бачити шанованих випускників, які постійно відвідують наші спортивні заходи, підтримують не лише студентів, а університет. Пишаємося Вами, нашими вихованцями, котрі достойно представляють ВНЗ на світовій арені!». Також Наталія Лазаренко представила глядачам наших спортивних зірок: призера Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро Дениса Солоненка, Світлану Ахатову та бронзового призера параолімпійських ігор Олексія Денисюка,вручивши кожному ювілейну книгу про наш університет.

Віншували спортсменів із різних видів спорту:

1. Нагородили Чемпіонів Світу, Чемпіонів Європи, Етапів Кубку світу з видів спорту:

Захарову Поліну – студентку ступеня вищої освіти магістр, Майстра спорту України зі спортивного орієнтування, Чемпіонку Європи 2016 року з рогейну.

Осьмирко Олену – студентку 4 курсу, Майстра спорту України з боротьби УШУ, Чемпіонку Європи 2016 року з боротьби УШУ.

Яропуда Сергія – студента 4 курсу, Майстра спорту України з боротьби УШУ, учасника Чемпіонату Європи 2016 року з боротьби УШУ.

Андрущака Андрія – студента 4 курсу, Майстра спорту України з боротьби УШУ, учасника Чемпіонату Європи 2016 року з боротьби УШУ.

Онищука Олександра – студента 2 курсу, володаря коричневого поясу з Зендокай будо карате, срібноно призера відкритого Чемпіонату Японії 2016 року з Зендокай будо карате.

Кремінського Владислава – студента освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст, Майстра спорту міжнародного класу з велосипедного спорту, учасника змагань Етапу Кубку Світу, учасника Чемпіонату Світу 2016 року, учасника Чемпіонату Європи 2016 року з велосипедного спорту.

Фурмана Максима – студента 3 курсу, кращого гравця Чемпіонату Європи з футзалу серед молоді.

2. Майстрів спорту України та Майстрів спорту міжнародного класу:

Терещука Дмитра – студента 3 курсу, якому присвоєно звання Майстра спорту України міжнародного класу з боксу.

Богач Світлану – студентку 3 курсу, котрій присвоєно звання Майстра спорту України з боротьби самбо.

Осьмирко Олену – студентку 4 курсу, якій присвоєно звання Майстра спорту України з боротьби УШУ.

Гуйван Олександру – студентку 3 курсу, котрій присвоєно звання Майстра спорту України з бадмінтону.

3. Нагородили студентів-легкоатлетів:

Кокошко Романа – студента 4 курсу, кандидата у Майстри спорту України зі штовхання ядра. Чемпіона України серед молоді 2016року. Тренує хлопця Майстер спорту Радянського Союзу з легкої атлетики Дідик Тетяна Миколаївна.

Чехівську Юлію – студентку освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст, кандидата в Майстри спорту з легкої атлетики, Чемпіонку України в естафетному бігу 4х400 м, бронзову призерку Чемпіонату України з бігу на 400 м, срібну призерку з бігу на 800 м в змаганнях Кубку України. Займається Юлія під керівництвом тренерів Жуковського В’ячеслава Тимофійовича, Турлюка Володимира Михайловича.

Ковтун Інну – студентку 2 курсу, кандидата в Майстри спорту України з бар’єрного бігу 400м, Чемпіонку України з естафетного бігу 4х400м серед молоді та виборола ІІ місце серед дорослих на зимовому Чемпіонаті України, бронзову призерку чемпіонату України серед юніорів з бігу 400м з бар’єрами; срібну призерку командного чемпіонату України в естафетному бігу 4х400м. Тренується Інна під керівництвом Черненкова Сергія Олександровича.

4. Нагородили веслувальників:

Шпакову Дар’ю – студентку 1 курсу, Майстра спорту України, срібну призерку Львівської міжнародної регати з веслування на байдарках та каное. Також дівчина є Чемпіонкою області 2016 року з важкої атлетики, посіла 8 місце на Чемпіонаті України з важкої атлетики і виконала норматив кандидата в Майстри спорту з важкої атлетики.

Жмуцького Павла – студента ступеня вищої освіти магістр, Майстра спорту України, срібного призера особистого чемпіонату України, срібного призера Чемпіонату України серед юніорів та молоді до 23 років, срібного призера командного чемпіонату України

Лахманова Дениса – студента 3 курсу, Майстра спорту України, срібного призера особистого чемпіонату України, срібного призера Чемпіонату України серед юніорів та молоді до 23 років, срібного призера командного чемпіонату України

Тренують веслувальників: Бутенко Сергій Леонідович, Напольський Костянтин Олександрович.

5. Нагородили боксерів:

Терещука Віталія – студента 3 курсу, Майстра спорту України міжнародного класу, Чемпіона України серед чоловіків до 23 років з боксу.

Токарчука Олексія – студента 3 курсу, Майстра спорту України, учасника чемпіонату України.

Козяр Богдана – студента 1 курсу, Майстра спорту України, переможця матчевої зустрічі Україна-Молдова, якого нагородили Кубком найсильнішого боксера турніру.

Жураковського Сергія – студента 1 курсу, Майстра спорту України, срібного призера Всеукраїнського турніру з боксу серед молоді пам’яті Євгена Кужельного.

Долганова Богдана – студента 2 курсу, кандидата в Майстри спорту, переможеця міжнародного турніру з боксу в м. Миколаєві, учасника чемпіонату України з боксу серед чоловіків до 23 років.

Адамовича Артура – студента 4 курсу, Майстра спорту України, переможця Всеукраїнського турніру з боксу.

Студентів-боксерів тренують такі відомих тренери: Маньковський Микола Андрійович, Ваколюк Роман Валерійович, Терещук Дмитро Вікторович, Жураковський Сергій Васильович.

6. Нагородили спортсменів з художньої гімнастики:

Репетацьку Марту – студентку ступеня освіти магістра, Майстра спорту України, провідного тренера з художньої гімнастики, вихованці якої є призерами чемпіонату України серед дівчаток 10 років.

Онуфрійчук Катерину – студентку 4 курсу, кандидат в Майстри спорту, провідного тренера з художньої гімнастики, вихованці якої є призерами Чемпіонату України серед дівчаток 10 років.

Горбатюк Вероніку – студентку 1 курсу, кандидата в Майстри спорту, призерку Міжнародних турнірів з художньої гімнастики.

Дзісь Юлію – студентку 1 курсу, кандидата в майстри спорту, призерку Міжнародних турнірів з художньої гімнастики.

7. Нагородили спортсменів з кульової стрільби:

Огер Світлану – студентку 4 курсу, Майстра спорту України Міжнародного класу, яка в 2016 році встановила рекорд України, виконуючи вправу ГП-4.

Стецюру Вікторію – студентку 1 курсу, Майстра спорту України, чемпіонку України, призерку чемпіонату Європи 2016 року.

Дудник Аліну – студентку 2 курсу, Майстра спорту України, чемпіонку України 2016 року в командному заліку, призерку Всеукраїнських та Міжнародних змагань.

Козачук Дар’ю – студентку 1 курсу, Майстра спорту України, бронзову призерку відкритого чемпіонату України серед молоді.

Рубаник Анастасію – студентку 4 курсу, Майстра спорту України, чемпіонку України 2016 року в командному заліку.

Леснікову Олену – студентку освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст, Майстра спорту України, призерку чемпіонату України.

Тренуються спортсменки під керівництвом Щерби Віктора Леонідовича та Лядишева Костянтина Костянтиновича.

8. Нагородили призерів обласної Спартакіади серед студентів вищих навчальних закладів Вінниччини:

Черниша Богдана – студента 4 курсу, кандидата в Майстри спорту України

Шило Анну – студентку 4 курсу, кандидата в Майстри спорту України.

Кізлевича Юрія – студента 3 курсу

Кондратюка Сергія – студента 3 курсу

Кожуру Лізу – студентку 2 курсу

Тренує студентів – Коваль Сергій Григорович – випускник нашого факультету 2003 року і доцент Романенко Віктор Васильович.

9. Нагородили акробатів і гімнастів:

Заїченко Діану – студентку 1 курсу, Майстра спорту України, чемпіонку України серед юніорів, переможницю Міжнародного турніру зі спортивної акробатики в Польщі.

Боровикову Світлану - студентку 2 курсу, Майстра спорту України зі стрибків на акробатичній доріжці, учасницю Міжнародного турніру зі спортивної акробатики в Польщі.

Налевайко Костянтина - студента 2 курсу, Майстра спорту України зі стрибків на акробатичній доріжці, призера чемпіонату України, учасника Міжнародного турніру зі спортивної акробатики в Польщі.

10. Нагородили студенток, котрі займаються фітнесом:

Жмудь Ірину – студентку ступеня вищої освіти магістра.

Базюк Вікторію – студентку 3 курсу, яка є чемпіонкою області 2016 року з важкої атлетики і виконала норматив І розряду.

11. Нагородили переможців з настільного тенісу:

Парниводу Іллю – студента 2 курсу. У 2016 році Ілля посів 1 місце в особистому розряді у Студентській лізі, 4 місце у 1 турі Клубного Чемпіонату України з настільного тенісу серед молоді «Регіональна Ліга», 2місце в особистому розряді, 1 місце в парному розряді на Чемпіонаті Вінницької області з настільного тенісу серед молоді.

Майданюка Максима – студента 4 курсу, переможця чемпіонату Вінницької області з настільного тенісу серед молоді в парному розряді.

Малащук Марію – студентку 4 курсу факультету філології та журналістики імені М.Стельмаха, переможницю обласної Спартакіади з настільного тенісу в командному заліку

Шкваринюк Ольгу – студентку природничо-географічного факультету, переможницю обласної Спартакіади з настільного тенісу в командному заліку.

Займаються спортсмени під керівництвом тренерів Кузьмік Валентини Борисівни та Яковліва Євгена Володимировича.

12. Нагородили спортсменів, котрі займаються боротьбою, Бойовим гопаком, УШУ, Зендокай Будо Карате та Самбо:

Стицун Іванну – студентку 4 курсу, Майстра спорту України з боротьби дзюдо, бронзову призерку Чемпіонату України 2016 року з дзюдо серед юніорів до 21 року. Тренує Іванку доцент Мельник Василь Володимирович.

Лежнюка Костянтина – студента ступеня вищої освіти магістр, у 2016 році Костянтин виконав норматив Майстра спорту України з вільної боротьби.

Майданик Оксану – студентку 2 курсу, кандидата в Майстри спорту, срібну призерку чемпіонату України з боротьби самбо.

Ломачевську Ольгу – студентку 2 курсу, бронзову призерку Всеукраїнського турніру з рукопашного бою на призи президента товариства «Спартак» м. Київ.

Басістого Миколу – студента 4 курсу, який активно займається тренерською діяльністю і здійснює пропаганду національних видів фізкультурно-оздоровчої діяльності, а також на змаганнях чемпіонату України 2016 року з Бойового Гопака зайняв 1 місце в змазі «Борня» рівня майстерності «Жовтяк» у ваговій категорії 75-80 кг.

Грозного Вадима – студента 4 курсу, володаря чорного пояса, чемпіона України із Зендокай Будо Карате, інструктора Клубу Будо «Гладіатор».

Шинкарюка Олексія – студента 2 курсу, володаря коричневого пояса, срібного призера Чемпіонату України із Зендокай Будо Карате.

Рябокінь Олену – студентку 1 курсу, кандидата в Майстри спорту з боротьби УШУ, чемпіонку України з боротьби УШУ 2016 року.

13. Нагородили чемпіонів України 2016 року, Майстри спорту України, які займаються хокеєм на траві: Онуфріюка Максима, Коваленко Богдана, Гіренко Романа, Солом’яного Олександра, Ольхового Віктора, Калінчука Віталія. Тренує спортсменів Півнюк Василь Миколайович.

14. Нагородили велосипедистів:

Кремінського Владислава – студента освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст, Майстра спорту міжнародного класу, члена збірної команди України, багаторазового чемпіона України, учасника чемпіонату Європи 2016 року (7 місце), учасника чемпіонату Світу 2016 року, етапів Кубку світу в Колумбії, Китаї.

Богоносюк Зою – студентку 3 курсу, кандидата в Майстри спорту з велосипедного спорту, бронзову призерку чемпіонату України з велоспорту.

Снігурського Вадима – студента 1 курсу, Майстра спорту України з велосипедного спорту, переможця відкритого Чемпіонату м. Житомира в багатоденній гонці з велосипедного спорту (шоссе), бронзового призера чемпіонату України з велоспорту у парній гонці на треку.

Тренує спортсменів-велосипедистів Заслужений тренер України – Пастернак Василь Михайлович, випускник факультету фізичного виховання 1983 року.

Корольова Андрія – студента 2 курсу, Майстра спорту України з маунтенбайку, чемпіона України 2016 року, володаря Кубку України 2016 року з маунтенбайку, срібного призера Міжнародних змагань з маунтенбайку.

Шевчука Миколу – студента 1 курсу, кандидата в Майстри спорту, срібного призера чемпіонату України. Тренує Андрія випускник факультету Липкань Володимир Васильович.

15. Нагородили чемпіонів пауерліфтингу та важкої атлетики:

Бурченко Ольгу - студентку освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст, чемпіонку України 2016 року, володарку Кубку України 2016 року, в лютому 2017 року Ольга виконала норматив Майстра спорту України з пауерліфтингу. Тренується під керівництвом випускника факультету, рекордсмена світу з пауерліфтингу Чупринка Івана.

Міщенко Руслана – студента 4 курсу, кандидата в Майстри спорту, призера Чемпіонату України з пауерліфтингу.

Літаєва Артема – студента 2 курсу, кандидата в Майстри спорту, призера Чемпіонату України серед молоді з пауерліфтингу.

Скалецького Тараса – студента 2 курсу, кандидата в Майстри спорту, Чемпіона області з пауерліфтингу в суперважкій ваговій категорії.

Тренуються хлопці під керівництвом випускника факультету Бондарчука Івана.

Мельника Вадима – студента 3 курсу, кандидата в Майстри спорту з важкої атлетики, переможця чемпіонату області з важкої атлетики, учасника чемпіонату України з важкої атлетики, Майстра спорту з боротьби самбо.

Ковбасюка Сергія – студента 2 курсу, переможця Всеукраїнського турніру з важкої атлетики, учасника чемпіонату України з важкої атлетики.

Тренуються юнаки під керівництвом Нагурного Петра Петровича.

Штифурко Мирославу – студентку 3 курсу навчально-наукового інституту педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації, кандидата в Майстри спорту з пауерліфтингу, чемпіонку України 2016 року.

Бондаренко Юрія – студента 4 курсу факультету математики, фізики і технологій, бронзового призера чемпіонату України з пауерліфтингу.

Казьміра Віталія – студента 4 курсу факультету математики, фізики і технологій, срібного призера чемпіонату України з пауерліфтингу.

Тренуються під керівництвом Кошолапа Анатолія Степановича.

16. Нагородили баскетболістів університету:

Ковальова Вадима, Корженко Владислава, Богатиря Антона, Бень Петра та Немикіна Олексія.

У 2016 році хлопці вибороли 1 місце в змаганнях студентської ліги Вінницької області з баскетболу серед чоловічих команд. Відкритий чемпіонат м. Вінниці з баскетболу – 2 місце.

Тренуються хлопці під керівництвом старшого викладача Шевчик Людмили Михайлівни і Дмитріва Миколи Івановича.

Жіноча збірна команда університету з баскетболу:

Ненагляднову Дар’ю – кандидата в Майстри спорту, срібну призерку Універсіади України з баскетболу, бронзову призерку чемпіонату України серед жіночих команд з баскетболу.

Стельмах Наталію – кандидата в Майстри спорту, срібну призерку Універсіади України з баскетболу.

Кринську Тетяну – кандидата в Майстри спорту, бронзову призерку чемпіонату України серед жіночих команд з баскетболу.

Муляр Марія – кандидат в Майстри спорту, срібну призерку обласної Універсіади.

Сенів Мар’яна – срібну призерку обласної Універсіади.

Тренує збірну команду доцент кафедри теорії і методики спорту Вознюк Тетяна.

17. Нагородили жіночу збірну факультету фізичного виховання і спорту з волейболу:

студенток 4 курсу – Стародуб Ольгу, Пігуляк Тетяну, студенток 3 курсу Назаренко Вікторію, Бондарчук Маргариту, студентку 1 курсу Липовецьку Юлію, студентку освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст Дімітрієву Яну.

18. Нагородили чоловічу збірну з волейболу:

Поліщука Іллю – студента 4 курсу, кандидата в Майстри спорту України, гравця волейбольної команди «Вінниця», у складі якої зайняв 6 місце в змаганнях на чемпіонаті України серед команд суперліги.

Тищенко Владислава – студента 3 курсу, кандидата в Майстри спорту України, гравця волейбольної команди «Вінниця», у складі якої зайняв 6 місце в змаганнях на чемпіонаті України серед команд суперліги .

Боднар Івана – студента 3 курсу, котрий на чемпіонаті міста виборов 3 місце; а на чемпіонат області серед студентів вищих навчальних закладів – 2 місце.

19. Нагородили спортсменів чоловічої команди з гандболу:

Цуприка Олега – студента 4 курсу

Радзієвського Сергія – студента 3 курсу

Данчевського Ігоря – студента 4 курсу

Лящука Ігоря – студента 3 курсу

20. Нагородили спортсменів футболістів:

Федорчука Віктора – студента 2 курсу

Вакарука Володимира – студента 3 курсу

Савчука Віталія – студента 4 курсу

Коцюрубу Владислава – студента 3курсу

Бойчука Руслана – студента 3курсу

Онищука Юрія – студента 4 курсу, чемпіона України з футзалу серед аматорських команд. Паньковецького Євгенія – ССОФК

Сімчука Віктора – студента 4 курсу

Кіржу Всеволода – студента 3 курсу

Зданевича Сергія – студента 3курсу

Фурмана Максима – студента 3 курсу, кращого гравця чемпіонату Європи з футзалу серед діабетиків.

Бабія Сергія – студента 3 курсу

Постернака Кирила – студента 3 курсу

Блажко Євгенія – студента 3 курсу

Дзіміну Віталія – студента 3 курсу

Баранюка Дмитра – студента 2 курсу

Тренує збірну команду з футболу Майстер спорту України, старший викладач Перепелиця Олександр Анатолійович.

21. Нагородили чемпіонок серед студентів вищих навчальних закладів міста з міні-футболу: Чурікову Наталію, Кучинську Алісу та Тімофеєву Вікторію.

Тренує дівчат Майстер спорту Радянського Союзу з морського та офіцерського багатоборства, доцент Гудима Степан Антонович.

За активну життєву позицію та популяризацію фізичної культури також було нагороджено викладачів факультету фізичного виховання і спорту.

Упродовж вечора настрій глядачам створювали акробатичні, гімнастичні номери, чуттєві музичні композиції та бойовий гопак від справжніх козаків. В залі панувала дружня атмосфера, яка об’єднала не одне покоління випускників різних років, спортсменів, друзів і викладачів.

Ми з гордістю можемо сказати: «Пишаємося нашими спортсменами, котрі завдяки наполегливій парці та волі до перемог досягли високих результатів у спорті, адже природа наділила їх незламністю духу та харизмою!».



переглядів: 953