Fb Fb Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

Акція LotsOfSocks

20.03.2017 р.


"Школа Волонтерства" долучається до всесвітньої акції #LotsOfSocks, адже сьогодні - Міжнародний день людини з Синдомом Дауна! У ВДПУ ім.Михайла Коцюбинського пройшла ознайомча лекція, яку провели Наталья Косницкая (Natalya Kosnitskaya) та Татьяна Гнатик ( ГО "Вінниця Даун Синдром"), також свій танок показала наша "сонячна" Марія Гнатик, яка нещодавно отримала Гран-Прі на фестивалі "Талановиті українці".

Не обійшлось і без подарунків - серед присутніх ми розіграли ексклюзивні кольорові шкарпетки, які можна сьогодні зав'язати їх як краватку, чи прив'язати до сумки. Мета цього - привернути увагу оточуючих і розповісти про Синдром, адже це не хвороба!
Також два сертифікати надали наші парнери - студія "ART-Fitness" (Аня Ерошенко).

Ми дуже вдячні за чудовий фотозвіт фотографу - Татьяна Грищук (Tatyana Grischuk), дякую, що підтримала нас !

Вдягайте сьогодні кольорові шкарпетки, будемо разом поширювати ідею толерантності у суспільстві.

Соціальний проект - "Школа Волонтерства" проходить на базі ВДПУ ім.Михайла Коцюбинського за підтримки Сергій Кудлаєнко. Засновники - Ярослава Пилипенко та Діана Подолянчук .

Добро починається з тебе!переглядів: 1993