Fb Fb Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

Студенти-історики відвідали меморіально-освітній
комплекс "Родинна пам'ять" у м. Шостка

12.09.2016 р.


Група студентів та викладачів факультету історії, етнології і права ВДПУ ім. М.Коцюбинського здійснила ознайомлювальну поїздку до м. Шостка Сумської області, де відвідала Меморіально-освітній комплекс пам’яті жертв тоталітаризму та збройних конфліктів «Родинна пам’ять». Мета поїздки – вивчення досвіду меморіалізації пам’яті про Другу світову війну на підставі архівних джерел, візуальних та особових документів, а також свідчень усноісторичного походження.
Поїздка здійснювалася в рамках проекту «Пам’яті жертв нацистського проекту Т4 (расової гігієни)», який виконується викладачами й студентами факультету історії, етнології і права та громадським об’єднанням «Німецька молодь в Європі» й Земельним об’єднаннм в Північній Рейн Вестфалії.
Учасники поїздки вдячні міській владі за сприяння в організації поїздки (особисто Юлії Піскуновій), а також старшому науковому співробітнику Інституту історії України НАН України Тетяні Пастушенко за науковий супровід по музею.переглядів: 1712