Fb Fb Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

Міжнародної програми
"DLL- вчимося навчати німецької"

04.11.2019 р.

Все більше університетів в Україні долучаються до міжнародної програми " DLL- вчимося навчати німецької", що пілотувалась у Вінницькому державному педагогічному університеті з 2017 року за підтримки Goethe-Institut.

4 листопада у Гете-інституті зібрались представники з 15 зацікавлених університетів України, де вони отримали можливість детально познайомитися з програмою DLL, поспілкуватися з колегами з інших ВНЗ, які вже долучились до програмної мережі, а також з'ясувати відкриті питання та обговорити можливості співпраці з Goethe-Institut.

Доценти Вишивана Н.В. та Сольська ТМ., а також студенти Вікторія Хлікей., Крістіна Олійник та Микита Кравчук виступили в ролі експертів, з задоволенням поділились досвідом та відповіли на питання.

Переглядів: 95