Fb Fb Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

День Соборності

22.01.2020 р.

В Україні відзначають День Соборності. З нагоди відзначення 101-ї річниці проголошення Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки на площі Європейській у Вінниці відбулись святкові заходи до Дня Соборності України. До дійства вже вкотре долучився Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського. Традиційно відбулось вшанування пам’яті загиблих воїнів хвилиною мовчання та покладання квіти до Меморіалу Слави, пам’ятного знаку та мультимедійної стели пам’яті Небесної Сотні та Героїв АТО й ООС.

До святкувань долучилися представники влади, ветерани, церква, заклади освіти та небайдужі мешканці міста.

Після покладання квітів вінницька молодь влаштувала флешмоб «Україна – це ми», ставши на Європейській площі міста у формі мапи держави.

Ярослава Пилипенко

Переглядів: 310