Fb Fb Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

Вельмишановна Ніно Лаврентіївно!

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського щиросердно вітає Вас, відомого українського мовознавця, доктора філологічних наук, професора, досвідченого й високопрофесійного лінгводидакта, авторитетного й шанованого викладача вищої школи із ЮВІЛЕЙНИМ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Ваша багаторічна сумлінна праця – взірець органічного поєднання наполегливих творчих пошуків у галузі українського мовознавства і повсякденного вдосконалення викладацької майстерності.

Шануємо Ваші знання, розум, високу кваліфікацію й досвід. Не одне покоління педагогів отримувало від Вас мудрі поради, слова настанови, адже Ви вмієте сіяти в людських душах розумне, добре й вічне.

Зичимо Вам, шановна Ніно Лаврентіївно, міцного здоров’я, щастя й добробуту, успіхів та радощів наукового пошуку, благодаті й любові, миру і злагоди на багато років.

Хай доля завжди й усюди буде щедрою та збереже Вам невичерпну енергію, життєве й творче довголіття.

З роси й води Вам, дорога ювілярко, на многії літа!

Переглядів: 373