Fb Fb Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

1-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

12.04.2019 р.

У Вінницькому державному педагогічному університеті Імені Михайла Коцюбинського відбувся 1-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування (у статусі 1/8 фіналу командної студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС) по Вінницькій області. В Олімпіаді також офіційно брали участь шкільні команди Вінницької області.

На майданчику ВДПУ зареєстровано 28 команд, що майже у 1.5 рази більше (на 8 команд), ніж у 2018 році:

На платформі Vinnytsia (VSPU) будуть змагатись 10 команд університетів:

  1. 6 команд ВДПУ (2 тренери та спів-тренер);
  2. 2 команди Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ;
  3. 2 команди Вінницького національного медичного університету ім. М. Пирогова.

На платформі High School Vinnytsia (VSPU) будуть змагатись 18 команд шкільного дивізіону:

  1. 8 команд Вінницького технічного ліцею (3 тренери);
  2. 4 команди Подільського Науково-Технічного Ліцею для Обдарованої Молоді.
  3. 2 команди 35 школи;
  4. 1команда Ліцею-школи м. Козятин;
  5. 1 команда Вінницького міського палацу дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної;
  6. 1 команда 18 школи;
  7. 1 команда 32 школи.

На базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського (ВДПУ ім. Михайла Коцюбинського) на майданчику ВДПУ взяли участь 28 команд. Окрім команд ВДПУ, тут змагалися ще команди Вінницького торговельно-економічний інституту Київського національного торговельно-економічного університету (ВТЕІ КНТЕУ), Вінницького національного медичного університету ім. Миколи Пирогова (ВНМУ ім. Миколи Пирогова); а також учнівські команди з Вінницького технічного ліцею (ВТЛ), Подільського науково-технічного ліцею для обдарованої молоді, шкіл № 18, 32, 35, Вінницького міського палацу дітей та юнацтва, Ліцею-школи м. Козятин.

На майданчику ВДПУ:

Призери Олімпіади по Вінницькій області:

Вперше серед усіх закладів освіти по Вінницькій області третє місце посіла команда ВДПУ ім. Михайла Коцюбинського VSPU_BreakOut у складі Дмитра Бойчука, Світлани Ткаченко, Юрія Люлька (тренер команди – Оксана Клочко, співтренер Сергій Руденко).

Призери Олімпіади по Вінницькій області (у групі педагогічних університетів).

Перше місце виборола команда ВДПУ ім. Михайла Коцюбинського VSPU_BreakOut у складі Дмитра Бойчука, Світлани Ткаченко, Юрія Люлька (тренер команди – Оксана Клочко, співтренер Сергій Руденко).

Друге місце у команди VSPU_Brainbit у складі Максима Мазура, Олександра Панченко, Івана Войта (тренер команди – Оксана Клочко, співтренер Сергій Руденко).

Третє місце посіла команда VSPU_User IT у складі Павла Хохлюка, Вадима Герасименко, Максима Корчового (тренер команди – Галина Гордійчук).

Призери олімпіади по Вінницькій області (у групі економічних університетів).

Перше місце виборола команда ВТЕІ КНТЕУ VITE_KNUTE_TheLastCybernetics у складі Олега Кліщука, Сергійя Косніцького, Сергія Рудика, (тренер команди – Олена Кузьміна).

Друге місце посіла команда ВТЕІ КНТЕУ VITE_KNUTE_DESPERATE у складі Анни Северенчук, Ростислава Вдовіна, Дениса Лещинського (тренер команди – Олена Кузьміна).

Призери олімпіади по Вінницькій області у групі природничих університетів

Перше місце виборола команда ВНМУ ім. М. Пирогова VNMU_VRAK у складі Костянтина Агафонова, Владислава Бокоча, Антона Сущенка (тренер команди – Віктор Ревенок).

Таким чином, вихід у наступний ІІ етап олімпіади (1/4 першість світу з програмування), який відбудеться восени цього року у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя, на майданчику ВДПУ вибороли

2 кращі команди з ВДПУ, а також по одній кращій команді від ВДМУ ім. М. Пирогова, ВТЕІ КНТЕУ, а також по одній кращій команді з ФМГ №17, ВТЛ.

Побажаємо ж цим командам та усім іншим учасникам олімпіади успіхів, натхнення, наснаги та майбутніх перемог!

У шкільній групі по Вінницькій області на майданчику ВДПУ:

друге місце посіла команда ВТЛ sVTL_Peremozhets у складі Володимира Кирилюка, Максима Іваніцького, Олексія Столярова (тренер команди – Ніна Єфременюк);

третє місце здобули команди ВТЛ sVTL_Shiburshunchik у складі Кирила Щупака, Іллі Кузнецова, Владислава Чоботка (тренер команди – Ніна Єфременюк), ВТЛ sVTL_GoodForYou у складі Андрія Грініна, Олексія Лукяненко, Владислава Ткача (тренер команди – Інна Штельмах).

Голова оргкомітету І етапу олімпіади по Вінницькій області майданчика ВДПУ,

Перший проректор з науково-педагогічної роботи, Гусєв Сергій Олексійович;

Координатор олімпіади по Вінницькій області – доцент кафедри математики та інформатики ВДПУ Клочко Оксана Віталіївна.

Переглядів: 324