Переглядів: - 45982

Наша адреса:

Факультет дошкільної, початкової освіти ти мистецтв

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського

вул. Острозького, 32, м. Вінниця, Україна, 21001

Дирекція: корпус № 1, поверх 2-й

Телефон: (0432) 26-30-45

E-mail: direkciya_ipp@rambler.ru

Керівництво факультетуКіт Галина Григорівна, кандидит педагогічних наук, доцент, декан факультету.
Заступник директора – Дабіжа Людмила Петрівна, старший викладач
Заступник декана – Дабіжа Людмила Петрівна, старший викладач.
Заступник директора з наукової роботи – 
Імбер Вікторія Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент
Заступник декана з наукової роботи – Імбер Вікторія Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент
Заступник директора з виховної роботи – Комарівська Надія Олегівна, кандидат філологічних наук, доцент
Заступник декана з виховної роботи – Комарівська Надія Олегівна, кандидат філологічних наук, доцент.


Загальна інформація


Если Вы видите эту надпись, значит Ваш браузер не поддерживает Flash технологии.

Факультет дошкільної, початкової освіти та мистецтв започаткував свою історію зі створення у 1956 р. факультету підготовки вчителів початкових класів. У 2007 р. факультет було реорганізовано в факультет педагогіки і психології. У 2011 р. на базі факультету педагогіки і психології та факультету музичного мистецтва було створено факультет педагогіки, психології і мистецтв. У 2016 р. факультет реорганізовано у факультет дошкільної, початкової освіти та мистецтв.

Факультет дошкільної, початкової освіти та мистецтв надає освітні послуги щодо одержання вищої освіти за ступенями вищої освіти «бакалавр», «магістр» зі спеціальностей:

На факультеті викладають високопрофесійні, кваліфіковані педагоги, знані як в Україні, так і за її межами.

Для якісної підготовки фахівців на факультеті створено належне матеріально-технічне і методичне забезпечення: комп’ютерні класи, кабінети педагогічної майстерності, української мови, методики мов, математики і методики її викладання, образотворчого мистецтва та художньої праці, музики та методики музики, природничих дисциплін, іноземних мов, методичний кабінет, кабінет психологічного розвантаження та ін. Більшість навчальних аудиторій обладнані мультимедійними дошками.

Під час навчання на факультеті дошкільної, початкової освіти та мистецтв студенти мають змогу займатися науково-дослідною роботою. А це виконання дипломних досліджень, участь у діяльності проблемних груп та гуртків, апробація результатів досліджень на семінарах, конференціях різного рівня, підготовка публікацій, участь у різного роду наукових конкурсах й олімпіадах тощо.

Перед студентами відкриваються широкі наукові перспективи. Більше десяти років функціонує магістратура та аспірантура. Випускники аспірантури, як правило, успішно захищають кандидатські дисертації з подальшим працевлаштуванням у вищих навчальних закладах міста й області.

На нашому факультеті студенти проводять активне і цікаве дозвілля: посвята першокурсників у студенти, «бойове хрещення» в конкурсі художньої самодіяльності «Ми шукаємо нові таланти»; участь у театралізованому святі Новорічної казки; щорічний «Студентський бал», різноманітні екскурсії до культурних пам’яток міста й області; дискотеки, свята, вечорниці, бесіди, круглі столи, диспути, лекції-концерти, літературно-музичні вечори, КВК, зустрічі з провідними майстрами педагогічної праці міста й області – все те, що формує творче ставлення до майбутньої педагогічної роботи.


2018 © ВДПУ