Кафедра хорового мистецтва та методики музичного виховання
 
     
  історія кафедри    викладачі    абітурієнту     сьогодення     профорієнтаційна діяльність     ювілеї, концерти      
     
     
 
переглядів: 1427

40-річчя фортепіанного класу Володимира Михайловича Синиціна

У 2016 році кафедра відзначила 40-річчя фортепіанного класу Володимира Михайловича Синиціна.Кавалера ордену святого рівноапостольного князя Володимира третього ступеню. Кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри музикознавства та інструментальної підготовки ВДПУ ім. М.Коцюбинського. Члена-кореспондента міжнародної академії креативної педагогіки АМСКП. Коло наукових інтересів: історія, теорія і практика фортепіанного мистецтва, педагогіки та виконавства; культурологічні проблеми освіти, виховання та формування цілісної особистості; духовні аспекти психології художньої творчості, ії этичної та естетичної мотивації. Постійного учасника міжнародних симпозіумів, читань і конференцій. Автора фундаментального дослідження «Эволюція фортепіанної артикуляції», кількох монографій и біля ста опублікованих статей.

Серед його вихованців: кандидати педагогічних наук – Л.П Скупа, Н.Є. Кравцова, С.В.Олійник, кандидат психологічних наук А.І,Клочак, провідний джазовий піаніст України П.З Шепета (працював у США, Канаді, Франції, Швейцарії), викладачі спеціального фортепіано – Еріка Галінська (Канада), Лариса Мамрай-Вацек (довгий час успішно працювала у Чехії, ії випускники навчались у Празькій консерваторії), Алла Повніч-Єген (багато років працює у Швейцарії) Лариса Гелєта (Італія). Світлана Бистрицька і Тетяна Чернікова (Росія) та велика кількість випускників, що викладають на теренах батьківщини у всій мережі музичної освіти: дит. садочках, загально освітніх та музичних школах, педагогічних та музичних училищах і вузах.
До уваги учасників зустрічі випускників класу було запропоновано культурну програму: презентація монографії пам’яті Н.Н. Юхновського; обговорення теми «У витоків прогресивної фортепіанної педагогіки» до 330-річчя від дня народження Й.С.Баха та творче спілкування. Під час концерту у виконанні студентів та випускників класу прозвучали твори відомих вітчизняних та зарубіжних композиторів.

Поздоровляємо усіх з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим і презентуємо музичний дарунок з «Різдвяного зошиту» Михайла Синиціна!


Якщо Вы бачите цей надпис, це означає Ваш браузер не підтримує Flash технології.


На головну університету


 
     
     
  2020 © ВДПУ