Кафедра хорового мистецтва та методики музичного виховання
 
     
  історія кафедри    викладачі    абітурієнту     сьогодення     профорієнтаційна діяльність     ювілеї, концерти      
     
     
 
переглядів: 1395

Профорієнтаційна діяльність кафедри

Викладачі кафедри активно займаються профорієнтаційною діяльністю, відвідуючи навчальні заклади з концертами, лекціями, інформаційними зустрічами.

К.п.н., доцент Б.І. Нестерович у січні 2018 року виступив з профорієнтаційною бесідою перед студентами і викладачами педагогічного коледжу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича у місті Чернівці. Студенти отримали профорієнтаційні буклети і книги музично-педагогічного спрямування, підготовлені викладачами кафедри.

Зустріч з студентами і викладачами педагогічного коледжу Чернівецького національного
університету імені Юрія Федьковича, м.Чернівці

К.п.н, доцент О.Ю.Теплова провела зустріч із викладачами та випускниками Вінницької школи мистецтв та середньої загальноосвітньої школи №2 м. Літин, де проінформувала про вимоги до вступу та умови навчання на кафедрі музикознавства, інструментальної підготовки та хореографії. Також О.Ю.Теплова відвідала ЗОШ №26, де зустрілась з учнями та їх вчителями.

Зустріч із випускниками середньої загальноосвітньої школи №2 м. Літин
ЗОШ №26, О.Ю.Теплова з вчителем школи з музичного мистецтва та художньої культури Т.В.Барановой
Викладач О.В.Михайлишен презентує кафедру старшокласникам ЗОШ №22, м. Вінниця

Цікава та змістовна поїздка відбулась до Бердичівського педагогічного коледжу, де з профорієнтаційною бесідою виступили зав. каф. Музикознавства, інструментальної підготовки та хореографії проф. Н.Г.Мозгальова і зав. каф. вокально-хорової підготовки, теорії та методики музичної освіти доц. Л.П.Василевська-Скупа. У концерті виступив Народний оркестр народних інструментів під керівництвом ст. викл. І.В.Єфіменко.

З профорієнтаційним візитом до Тульчинського училища культури виїжджав творчий колектив кафедри, на чолі із проф. Н.Г.Мозгальовою, доц. Л.П.Василевською, ст. викл. І.В.Єфіменко.

Зустріч з колективом Бердичівського педагогічного коледжу

Наталія Георгіївна Мозгальова – професор, д.п.н., завідуюча кафедрою провела профорієнтаційну зустріч із старшокласниками ЗОШ №23, де докладно проінформувала випускників про перспективи навчання в нашому університеті.

Завідуюча кафедрою проф. Н.Г.Мозгальова на зустрічі
з одинадцятикласниками ЗОШ №23, м. Вінниця

Із творчою зустріччю до школи № 32 завітала викладач Н.М. Утешева. Старшокласники ознайомились з інформацією для абітурієнтів, та мали змогу почути чарівні звуки домри у виконанні Наталії Михайлівни Утешевої.

Викладач Н.М.Утешева зустрічається з старшокласниками ЗОШ №32, м. Вінниця

К.м. Т.Д.Грінченко та ст. викладач І.С.Шатковська провели профорієнтаційну зустріч із старшокласниками школи №16. Докладно проінформували випускників про умови та перспективи вступу до нашого університету.

Профорієнтаційну роботу в 11-х класах ЗОШ №32 провели старші викладачі І.В.Єфіменко та к.м. О.В.Черкашина.

ЗОШ №32, І.В.Єфіменко та О.В.Черкашина проводять профорієнтаційну бесіду

Концертмейстер кафедри Т.С.Зелінська провела профорієнтаційну роботу у ЗОШ №3 м. Вінниці.

Т.С.Зелінська проводить профорієнтаційну зустріч у ЗОШ №3 м. Вінниці


На головну університету


 
     
     
  2020 © ВДПУ