Наукова співпраця

Кафедра методики навчання іноземних мов ВДПУ пишається багаторічною творчою співпрацею з вищими навчальними закладами Києва, Кам’янець-Подільського, Луцька, Кіровограда, Хмельницького, а також підтримує творчі контакти з кафедрами відповідного профілю Вінницького національного технічного університету, Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова, Вінницького національного аграрного університету, Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, а також з Академією безперервної освіти.

Кафедрою методики навчання іноземних мов щорічно проводиться міжнародна студентська Інтернет-конференція «Мова, освіта, культура: інтеграційні тенденції в сучасному світі», в якій беруть участь доповідачі з США, Франції, Німеччини, Росії, Республіки Білорусь, а також з інших навчальних закладів України.

Науково-педагогічні працівники підрозділу беруть активну участь у міжнародних наукових і освітніх проектах при підтримці British Council, а також є членами Міжнародних асоціацій викладачів англійської мови TESOL, IATEFL, Української спілки психолінгвістів та спілки «Германістів України», співпрацюють з видавництвами MacMillan, Express Publishing, Cambridge University та ін.





Конференція IATEFL






На конференції TESOL


Під час днів науки у травні 2015 року викладачі кафедри навчання іноземних мов гостинно приймали Тадеуша МакКлері, американського викладача, керівника Програми малих стипендій з вивчення англійської мови у м. Вінниці (English Language Fellow в U.S. Department of State). Наша співпраця триває і впродовж 2016-2017 навчального року планується провести низку семінарів за участю Тадеуша МакКлері, які будуть цікавими не лише викладачам і студентам факультету іноземних мов, а також студентам факультету дошкільної, початкової освіти та мистецтв, які опановують методику навчання дітей іноземної мови.



Тадеуш МакКлері проводить майстер клас з викладачами та студентами ФІМ


Кафедра підтримує дружні стосунки з іноземними студентами, які навчаються у вишах Вінниці. Такі міжнародні зустрічі дають можливість усім учасникам поринути в атмосферу невимушеного іншомовного спілкування, дізнатися, яким є життя українського вузу з точки зору іноземного студента, які його аспекти є складними і несподіваними для представників інших культур і якими, власне, є ми у спілкуванні з ними, зрозуміти особливості менталітету їхніх націй, традиції, звичаї і забобони.



На зустрічі зі студентами з Еквадору і Колумбії




На головну університету