Переглядів: - 6746


Співробітники інституту
Грузевич Зоя Володимирівна - секретар інституту магістратури, аспірантури та докторантури.

у 2001 році закінчила Вище професійне училище№4 м.Вінниці та здобула кваліфікацію "Телеграфіст. Оператор зв'язку, секретар-друкарка".

у 2006 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет за спеціальністю "Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання" та здобула кваліфікацію вчителя трудового навчання та основ інформаційних технологій.Вороліс Микола Григорович - завідувач відділу аспірантури та докторантури.

У 1976 році закінчив Вінницький педуніверситет, спеціальність «Вчитель історії та суспільствознавства». Працював учителем історії, заступником директора школи № 2 м. Вінниці з 1977 – 1979 роки, завідувачем кабінетом історії Вінницького обласного інституту післядипломної перепідготовки педагогічних кадрів з 1979 по 1987 рік. З 1987 року працював на посаді старшого викладача кафедри наукових основ управління школою та історії України. З 2000 року очолює відділ аспірантури та докторантури. Загальний науково-педагогічний стаж понад 20 років, має близько 60 опублікованих наукових праць. В співавторстві підготував два посібника для студентів ВНЗ, які отримали гриф МОН.

Основний напрям наукових інтересів – розвиток освіти на Поділлі кінця ХІХ – початку ХХ ст..Юрченко Ірина Антонівна - провідний фахівець відділу магістратури Інституту магістратури, аспірантури, докторантури.

У 1999 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського за спеціальністю «Фізика та основи інформатики».

В університеті з 2004 року працювала в Інституті довузівської підготовки та професійної орієнтації.

З 2005 року – працює у відділі магістратури. Загальний педагогічний стаж роботи понад 8 років.

Уманець Володимир Олександрович - фахівець І категорії інформаційно-обчислювального центру.

У 1992 році закінчив ЗОШ№1 м. Вінниці з золотою медаллю. В цьому ж році вступив до Вінницького національного технічного університету, який закінчив за спеціальністю інженера-системотехніка.

Після закінчення університету працював у ДПТНЗ «ВМВПУ» на посадах викладача спеціальних дисциплін та голови методичної комісії з підготовки Електромеханіків з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин.

Є одним з розробників Державного стандарту професійно-технічної освіти з професії «Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин».

Державні нагороди - нагороджений грамотою Міністерства освіти та науки України за розробку та впровадження нових державних стандартів професійно-технічної освіти з конкретних професій.

З вересня 2008 року працює на посаді асистента кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті.

За період 2008-2012 опубліковано 14 статей у фахових виданнях, прийнято участь у 6 науково-практичних конференціях.Ткаченко Ліля Ігорівна - фахівець І категорії інформаційно-обчислювального центру.

У 2008 році закінчила Державний професійно-технічний навчальний заклад "Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище" та здобула професію "Оператор комп'ютерного набору" І категорії.

У даний час навчається у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського за спеціальністю "Технологічна освіта"Головчук Микола Леонідович - фахівець І категорії інформаційно-обчислювального центру.

У 2009 році закінчив Державний професійно-технічний навчальний заклад "Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище" та здобув спеціальність "Техніка-програміста".

У даний час навчається в Одеській Академії зв'язку імені Попова.Лалетін Ігор Костянтинович - фахівець ІІ категорії інформаційно-обчислювального центру.

У 2009 році закінчив Державний професійно-технічний навчальний заклад "Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище" та здобув спеціальність"Техніка-програміста".

У даний час навчається у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського за спеціальністю "Технологічна освіта".Страшевська Лариса Володимирівна - інспектор відділу аспірантури та докторантури інституту магістратури, аспірантури, докторантури.

У 2003 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, спеціальність «Вчитель географії та біології». Працювала учителем географії та біології школи №26, керівником гуртків та завідувачем відділу сільського господарства обласної станції юних натуралістів. З 2006 року працює у відділі аспірантури та докторантури. Загальний педагогічний стаж понад 10 років, має близько 20 опублікованих наукових праць. В 2011 році закінчила аспірантуру зі спеціальності 11.00.01 – Фізична географія, геофізика і геохімія ландшафтів. Захистила кандидатську дисертацію за темою: «Комплексний аналіз геосайтів Поділля для конструктивного природокористування».


2018 © ВДПУ