переглядів:         головна ВДПУ

Туристично-краєзнавчий гурток «Подоляни» було створено у вересні 2008 року на базі студентів природничо-географічного факультету. Основою гуртка стали студенти другого курсу.

Мета гуртка – дослідження природи та господарства рідного краю, а також здобуття студентами навиків проведення туристично-краєзнавчої роботи з учнями та екскурсійної роботи з різними категоріями населення.

На 1 вересня 2010 року гурток відвідують 37 студентів, лаборантів, викладачів як природничо-географічного факультету так і інших інститутів і навіть вузів. Постійно здійснюються краєзнавчі походи по Вінницькій області. Зокрема, уже проведено три походи-дослідження річки Мурафи від витоків біля станції Бар до межі Шаргородського району. Під час цих походів вивчається не тільки сучасний екологічний стан річки, але і обов'язково господарство та соціальна сфера прилеглих територій. За наслідками походів проводяться туристичні «капусники», а матеріали дослідження стають основою написання курсових, дипломних робіт і наукових статей.

Також були здійсненні екскурсії на Воробіївські та Печерські пороги, відвідано музей авіації. Крім того, учасники гуртка займаються по програмі підготовки екскурсоводів. Так, під час проведення міжнародної наукової конференції «Культурний ландшафт», студентка Харчук Аліна проводила екскурсію на ділянці Вороновиця – Немирів для учасників конференції.

Учасники гуртка, зокрема староста гуртка Лойшин Олександр та інші, створили власну сторінку гуртка «Подоляни» в Інтернеті, на якій активно пропагується краса природи рідного краю.


Девіз:


"To strive, to seek, to find and not to yield. - Боротися, шукати, знаходити і не здаватися."


Фоторепортажи та відеосюжети:

Похід - Карпати 2011

Зимовий похід - 2011





Відеосюжети - Туристично-краєзнавчий гурток «Подоляни»

Если Вы видите эту надпись, значит Ваш браузер не поддерживает Flash технологии.